Background

Yenilikçi. Güvenli. Ekonomik.

Küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar herkes için yazılım hizmeti.

Detaylı bilgi ister misiniz ?

Paket Programlarımızı Gördünüz Mü ?

Farklı alanlar için üretilen paket programlarımız ile zamandan kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ister misiniz ?

Yenilikçi Fikirler

Yeni çıkan ürünleri, gelişmeleri ve uluslararası makaleleri yakından takip ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her projeye bir yenilik ekliyoruz. Bu sayede her projemizle bir adım öne çıkıyoruz.

Güvenli Altyapı

Yazılımlarımızda kullandığımız programlama dili ve veritabanının güvenliğine ve veri merkezimizde yedeklenmesine önem vererek, doğabilecek problemleri daha başlangıç anında önlüyoruz.

Ekonomik Çözümler

Açık kaynak programlama dilleri ve veritabanlarının gücüne inanıyoruz. Geliştirdiğimiz projelerde bu yapıları kullanıyor, bu sayede düşük maliyetli çözümler sunuyoruz.

Yönetici Mesajı

“Bir ülkenin geleceğini, sürekli yeni fikirler üreten geç mühendisler inşa edeceklerdir. Genç mühendislere destek olmak demek, ülke geleceğine sahip çıkmak demektir.”

Yazılım Alanında SIST ® TECHNOLOGY

index Sist ® Technology olarak yazılım alanında geliştirdiğimiz projelerde, projenin ihtiyacına yönelik en iyi alt yapı, yazılım dili, veritabanı ve mimarisi kurgulanarak, projeden alacağınız en iyi performansı en ekonomik çözümlerle sunmaktayız. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, felaket senaryolarına karşı hazırlıklı olan teknik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

LoadingRetrieving latest tweet...Başa Dön

Bizi Instagram, Twitter, Facebook ve LinkedIn üzerinden de takip edebilir, tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
2011 © Sist ® Technology. Tüm hakları saklıdır. Marka hakları Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır.